Overzicht events

Datum event Organisatie Locatie Email organisatie
20/09/2017 Striking Seminar MMA Fai Mai Basisschool "Het groene dal", Willem Matstraat 4, 1560 Hoeilaart REGISTREER DEELNAME
23/09/2017 Gala A a/te Hasselt A1-WCC Ethias Arena, Verwilghensingel 70, 3500 Hasselt REGISTREER DEELNAME
24/09/2017 Cursus Hulp-Initiator a/te Antwerpen VKBM²O Ting Tong Gym, Balansstraat 125, Antwerpen REGISTREER DEELNAME
30/09/2017 Gala A - ENFUSION LIVE te/a Antwerpen Enfusion Live - AFO Lotto Arena, Schijnpoortweg 119, 2170 Antwerpen REGISTREER DEELNAME
30/09/2017 Gala C a/te Wasmes Muay Thai Dam's - WKBM²O Rue du Berchon 159, 7340 Wasmes REGISTREER DEELNAME
30/09/2017 Fighters Against Cancer Militair Domein 't Park, Hannuitsesteenweg 80, Landen REGISTREER DEELNAME
01/10/2017 Cursus Hulp-Initiator a/te Berlaar VKBM²O Bulls Gym, Lierseveldstraat 99 , 2560 Nijlen REGISTREER DEELNAME
07/10/2017 Gala A MMA Strength & Honour Championship XIII te/à Dessel Topfighter Gym - VKBM²O Sportpark Brasel , 2480 Dessel REGISTREER DEELNAME
07/10/2017 Gala A à/te La Louvière Team Similia - WKBM²O Salle omnisports de La Louvière, 27 Rue de Bouvy, 7100 La Louvière REGISTREER DEELNAME
07/10/2017 Gala C à/te La Louvière Team Similia - WKBM²O Salle omnisports de La Louvière, 27 Rue de Bouvy, 7100 La Louvière REGISTREER DEELNAME
07/10/2017 Stage de Muay Thai "Fabio Sicilliani" Didier Bauche / Nico Massa Salle Medern Club, Rue de la platinerie, 7340 Colfontaine REGISTREER DEELNAME
08/10/2017 Gala A Muay Thai edition V te/à Dessel Topfighter Gym - VKBM²O Sportpark Brasel , 2480 Dessel REGISTREER DEELNAME
08/10/2017 Stage de Muay Thai "Fabio Sicilliani" Didier Bauche / Nico Massa Salle Medern Club, Rue de la platinerie, 7340 Colfontaine REGISTREER DEELNAME
14/10/2017 Jeugd Gala à/te Merksem The Bulldogs - VKBM²O Bredabaan 210, 2170 Merksem REGISTREER DEELNAME
14/10/2017 Gala B te/a Bruxelles Friend's Gym - BruKBM²O Rue Roger van der Weyden 3, 1000 Brussel REGISTREER DEELNAME
14/10/2017 Gala B à/te Trooz Boxing Trooz - WKBM²O Hall Omnisports de Trooz, Rue de l'Église 22, 4870 Trooz REGISTREER DEELNAME
14/10/2017 IFMA European Championships 2017 IFMA - BKBM²O Paris, France REGISTREER DEELNAME
14/10/2017 Gala A à/te Bree Birol gym - VKBM²O Sporthal Bree, Sportlaan 6 , 3960 Bree REGISTREER DEELNAME
15/10/2017 Boxe éducative a/te Chapelle-Lez-Herlaimont Team Gino Buonopane - WKBM²O rue de la Hestre 69, 7160 Chapelle-Lez-Herlaimont REGISTREER DEELNAME
15/10/2017 Gala C à/te Merksem The Bulldogs - VKBM²O Bredabaan 210, 2170 Merksem REGISTREER DEELNAME
21/10/2017 Gala A It's Fighttime te/a Gent It's Fighttime - VKBM²O 9030 Mariakerke REGISTREER DEELNAME
21/10/2017 Gala A “battle of the kempen” te/a Weelde Top-Action & Team Xtreme - VKBM²O Sporthal Molenslop, Straatakkers 1, 2381 Weelde REGISTREER DEELNAME
22/10/2017 Cursus Hulp-Initiator a/te Antwerpen VKBM²O The Bulldogs, Bredabaan 210 , 2170 Merksem REGISTREER DEELNAME
28/10/2017 Gala B te/a Trazegnies Team Fighting La Marca - WKBM²O Hall omnisports de Trazegnies, 3 Avenue de l'Europe, 6183 Trazegnies REGISTREER DEELNAME
28/10/2017 B-Gala te/à Loenhout BMA - VKBM²O Leiweg 17, 2990 Loenhout REGISTREER DEELNAME
28/10/2017 Gala C te/a Trazegnies Team Fighting La Marca - WKBM²O Hall omnisports de Trazegnies, 3 Avenue de l'Europe, 6183 Trazegnies REGISTREER DEELNAME
29/10/2017 Cursus Hulp-Initiator a/te Antwerpen VKBM²O The Bulldogs, Bredabaan 210 , 2170 Merksem REGISTREER DEELNAME
04/11/2017 WAKO Senior World Championships (K1 Rules) WAKO Hungary, Budapest REGISTREER DEELNAME
04/11/2017 Gala A "Thaikonnektion" à/te Erps-Kwerps Thai Ko Gym - VKBM²O REGISTREER DEELNAME
04/11/2017 Gala B à/te Angleur ACSA Savate - WKBM²O Hall des Sports d'Angleur, Rue Sous le Bois 2, 4031 Angleur REGISTREER DEELNAME
05/11/2017 Gala A à/te Montignies-Sur-Sambre DC Boxing - WKBM²O Rue du Poirier 226, 6061 Montignies-Sur-Sambre REGISTREER DEELNAME
11/11/2017 Gala A a/te Geel Naksu Geel - VKBM²O Stedelijke Sporthal Axion – Geel REGISTREER DEELNAME
12/11/2017 Gala B à/te Anderlecht Team Gerrissen - BruKBM²O Centre Sportifs du Cerea, rue Emile Gryson 1, 1070 Anderlecht REGISTREER DEELNAME
18/11/2017 Gala A "Fight explosion 5" a/te Hoeselt Fightclub Hoeselt - Bilzen - VKBM²O Sporthal Ter Kommen, Europalaan 2, 3730 Hoeselt REGISTREER DEELNAME
18/11/2017 Gala B a/te Mechelen Angelo Gym - VKBM²O PERRON M, Douaneplein, 2800 Mechelen REGISTREER DEELNAME
18/11/2017 Gala B a/te Florenville BC Han Geki – WKBM²O Rue de Carignan 62, 6820 Florenville REGISTREER DEELNAME
19/11/2017 Gala C a/te Menen BC Menen Assibil – VKBM²O sportzaal Vauban, Waalvest 1, 8930 Menen REGISTREER DEELNAME
19/11/2017 Gala C a/te Chapelle-Lez-Herlaimont Team Gino Buonopane - WKBM²O rue de la Hestre 69, 7160 Chapelle-Lez-Herlaimont REGISTREER DEELNAME
25/11/2017 Gala C a/te Kapellen Fight night promotions - VKBM²O Kapellen REGISTREER DEELNAME
25/11/2017 Gala A a/te Kapellen Fight night promotions - VKBM²O Kapellen REGISTREER DEELNAME
25/11/2017 Gala A a/te Merchtem Celtix - VKBM²O Sporthal Merchtem, Dendermondestraat 25, 1785 Merchtem REGISTREER DEELNAME
25/11/2017 Gala B te/à Estaimbourg K.R.A.T Nechin - WKBM²O Domaine de Bourgogne, 7730 Estaimbourg REGISTREER DEELNAME
25/11/2017 Cage Warriors Lotto Arena Lotto Arena Antwerpen REGISTREER DEELNAME
26/11/2017 Gala A a/te Farciennes Osman gym - WKBM²O Rue du puits communale 102, 6340 farciennes REGISTREER DEELNAME
26/11/2017 Jeugdontmoeting te/à Dilsen-Stokkem MAC – VKBM²O MAC, sportlaan 13, 3650 Dilsen-Stokkem REGISTREER DEELNAME
02/12/2017 Gala B te/a Flémalle Team Pavone - WKBM²O Rue E-Tiyou 42, 4400 Flémalle REGISTREER DEELNAME
09/12/2017 Gala A - Ultimate contest te/a Wevelgem Team Bushido - VKBM²O zaal porseleinhallen, Deken Jonckheerestraat 1, 8560 Wevelgem REGISTREER DEELNAME
09/12/2017 B-Gala te/à Sart St Laurent Team Niglo - WKBM²O Centre sportifs, Chaussée de Namur 5070 Sart St Laurent REGISTREER DEELNAME
16/12/2017 Gala C a/te Gent Capitol Academy - VKBM²O Wiedauwkaai 54, 9000 Gent REGISTREER DEELNAME
16/12/2017 Gala A - Fights at the Border te/a Lommel Siam-Ni – VKBM²O Soeverein, Sportveldenstraat 10, 3920 Lommel REGISTREER DEELNAME
14/01/2018 Jeugdontmoeting a/te Hermée Iron Gym - WKBM²O Rue Gonissen 2, 4680 Hermée REGISTREER DEELNAME
27/01/2018 Gala A "Mixed Event XII" te/a Dilsen-Stokkem MAC – VKBM²O Sporthal De Vrietsel, groenstraat 20, 3650 Dilsen-Stokkem REGISTREER DEELNAME
04/02/2018 Gala A "The Battle of San Marco" te/a Schelle The Bushido’s - The Bulldogs - Corremans Fr. San Marco Village, Boomsesteenweg 31, 2627 Schelle REGISTREER DEELNAME
24/02/2018 Gala A "Battle Arena" te/a Zwevegem Siam Gym - VKBM²O Sportpunt Zwevegem, Bekaertstraat 4, 8550 Zwevegem REGISTREER DEELNAME
25/02/2018 Open Algemene Ledenvergadering VKBM²O VKBM²O Huis van de Sport, Boomgaardstraat, Berchem REGISTREER DEELNAME
03/03/2018 Gala A te/à Aarschot The Fighting Factory - VKBM²O Demervallei 1, 3200 Aarschot REGISTREER DEELNAME
17/03/2018 Gala C "Fight Night" a/te Turnhout Top-Action - VKBM²O Steenweg op Zevendonk 18, 2300 Turnhout REGISTREER DEELNAME
17/03/2018 Gala A "Fight Night" a/te Turnhout Top-Action - VKBM²O Steenweg op Zevendonk 18, 2300 Turnhout REGISTREER DEELNAME
24/03/2018 Gala A a/te Chapelle-Lez-Herlaimont Team Gino Buonopane - WKBM²O rue de la Hestre 69, 7160 Chapelle-Lez-Herlaimont REGISTREER DEELNAME
24/03/2018 Gala C te/a Gent It's Fighttime - VKBM²O 9030 Mariakerke REGISTREER DEELNAME
31/03/2018 Gala A a/te Hermée Iron Gym - WKBM²O Rue Gonissen 2, 4680 Hermée REGISTREER DEELNAME
07/04/2018 Gala B te/à Waasmunster REGISTREER DEELNAME
08/04/2018 Gala B te/a Lommel Siam-Ni – VKBM²O zaal "den Horst",Gelderhorsten, 3920 Lommel REGISTREER DEELNAME
21/04/2018 Gala A a/te Quaregnon Kick Boxing Academy - WKBM²O rue de l'égalité, 7390 Quaregnon REGISTREER DEELNAME
28/04/2018 Open Belgian Youth Championship Muaythai te/à Mechelen BKBM²O Mechelen REGISTREER DEELNAME
05/05/2018 Gala A te/à Lochristi REGISTREER DEELNAME
05/05/2018 Gala A "Superfight" te/à Ninove Sandu Gym - VKBM²O Sporthal 't Sportstekske: Parklaan 15 - 9400 Ninove REGISTREER DEELNAME
10/05/2018 Gala N te/a Meeuwen Cobra Gym - VKBM²O Sportcentrum, Kerkplein 1, Meeuwen 3670 REGISTREER DEELNAME
10/05/2018 IFMA World Championships 2018 // CANCUN, MEX IFMA Cancun, Mexico REGISTREER DEELNAME
10/05/2018 Gala A te/a Meeuwen Cobra Gym - VKBM²O Sportcentrum, Kerkplein 1, Meeuwen 3670 REGISTREER DEELNAME
13/05/2018 Gala C (only Girls) a/te Hermée Iron Gym - WKBM²O Rue Gonissen 2, 4680 Hermée REGISTREER DEELNAME
11/11/2018 Gala B te/à Lier Titans Gym - VKBM²O REGISTREER DEELNAME
01/12/2018 Gala A "Round 3" te/à Antwerpen REGISTREER DEELNAME