Overzicht events

Datum event Organisatie Locatie Email organisatie
26/10/2019 Amateur MMA Tournament à/te Mons "Belgian Cup" BMMAF Lotto Mons Expo, Avenue Thomas Edison 2, 7000 Mons
26/10/2019 Gala A te/à Ninove Sandu Gym - VKBM²O Sporthal 't Sportstekske, Parklaan 15, 9400 Ninove
26/10/2019 Gala C te/à Ninove Sandu Gym - VKBM²O Sporthal 't Sportstekske, Parklaan 15, 9400 Ninove
26/10/2019 Jeugdontmoeting "Fightweekend" te/à Merksem The Bulldogs - VKBM²O The Boxx, Bredabaan 210, 2170 Merksem
27/10/2019 Amateur MMA Tournament à/te Mons "Belgian Cup" BMMAF Lotto Mons Expo, Avenue Thomas Edison 2, 7000 Mons
27/10/2019 Gala B "Fightweekend" te/à Merksem The Bulldogs - VKBM²O The Boxx, Bredabaan 210 2170 Merksem
01/11/2019 Gala B à/te Hermalle-sous-Argenteau Iron Gym- LFKBMO Hall Sportif, rue Vallée 15, 4681 Hermalle Sous Argenteau
02/11/2019 Gala B te/à Kortenberg Thai Ko Gym - VKBM²O vzw Sporthal Kortenberg, Wijngaardstraat 1, Kortenberg
02/11/2019 Scheidsrechter cursus Muaythai en K-1 rules, EXAMEN VKBM²O vzw The Crypt, Brusselsesteenweg 445, 1980 Zemst (Eppegem)
02/11/2019 Gala A te/à Antwerpen "ENFUSION" ASO - VKBM²O vzw Lotto Arena, Schijnpoortweg 119, 2170 Antwerpen
02/11/2019 Gala A te/à Brussel Volpe - VKBM²O vzw Palais du Midi, Rue Roger van der Weyden, Brussel
02/11/2019 Jeugdontmoeting te/à Sint-Amands Athletes Gym - VKBM²O vzw GC De Nestel , Buistraat 19C. 2890 Sint-Amands
03/11/2019 Gala A à/te Bruxelles Team Mahjoubi - LFKBMO Centre Sportif de Berchem-Sainte-Agathe, Rue des Chalets, 1, 1082 Bruxelles
09/11/2019 Gala A te/à Geel "Thunderstruck IX" Naksu Geel - VKBM²O vzw Sporthal Axion, Zwaardvoedersspoor 1, 2440 Geel
09/11/2019 Worldchampionships MMA at Manama, Bahrain IMMAF - BMMAF - BKBM²O Manama, Bahrain
09/11/2019 Gala C te/à Dilsen-Stokkem MAC - VKBM²O vzw MAC, Sportlaan 13, 3650 Dilsen-Stokkem
10/11/2019 Gala B te/à Genk MT Genk - VKBM²O vzw Sportschool Muaythai Genk, Trichterweg 27, 3600 Genk
16/11/2019 Belgian Youth Championships Muaythai - IFMA rules te/à Antwerpen The Bulldogs - VKBM²O vzw - IFMA Belgium Sporthal 't Rooi, Berchemstadionstraat 73, 2600 Antwerpen
17/11/2019 KickBoxe Educative te/à Chapelle-lez-herlaimont Team Buonopane - LFKBMO Asbl 69, rue de la hestre. 7160 Chapelle-lez-herlaimont
17/11/2019 Gala A te/à Evere Napoli Gym - VKBM²O Salle Omnisports d'Evere, Avenue des anciens combattants 300, 1140 Evere
22/11/2019 EMF Muaythai, European Championships, Minsk, Belarus EMF - IFMA Minsk, Wit Rusland
23/11/2019 Gala A te/à Hoeselt Fightclub Hoeselt-Bilzen - VKBM²O vzw Sporthal Ter Kommen, Europalaan 2, 3730 Hoeselt
24/11/2019 Gala A à/te Farciennes Osman Gym - LFKBMO Hall Omnisport de Farciennes, rue du Puis Communal 103, 6240 Farciennes
30/11/2019 MT & KB éducative à/te Leroux FIght Team Niglo - LFKBMO 33 rue grande, 5070 leroux
30/11/2019 Gala A te/à Antwerpen Round 3 Round 3 - VKBM²O vzw Sporthal 't Rooi, Berchemstadionstraat 73, 2600 Antwerpen
30/11/2019 Gala C te/à Merchtem Celtix - VKBM²O vzw Sporthal Merchtem, Dendermondestraat 25, 1785 Merchtem
30/11/2019 Gala A te/à Merchtem Celtix - VKBM²O vzw Sporthal Merchtem, Dendermondestraat 25, 1785 Merchtem
30/11/2019 Gala C te/à Round 3 te/à Antwerpen Round 3 - VKBM²O vzw Sporthal 't Rooi, Berchemstadionstraat 73, 2600 Antwerpen
07/12/2019 Gala A "Ultimate Contest" te/a Wevelgem Team Bushido - VKBM²O zaal porseleinhallen, Deken Jonckheerestraat 1, 8560 Wevelgem
07/12/2019 Gala B à/te Huy Schwanen Gym - LFKBMO Hall Omnisports Huy, Avenue de la Croix Rouge 4, Huy
07/12/2019 Gala C te/à Weelde Team Xtreme - VKBM²O vzw sporthal t’Molenslop, Straatakkers 3, Weelde 2381
08/12/2019 Gala A à/te Brussel Naito Gym - LFKBMO Palais 12, L'Esplanade Bruxelles
14/12/2019 Gala C te/à Gent Le Gaulois - VKBM²O vzw Zaal Golden Gloves, Wiedauwkaai 54, 9000 Gent
14/12/2019 Gala A te/à Lommel "Fights at the Border" Siam-Ni - VKBM²O vzw Sporthal Soeverein , Sportveldenstraat 10 , 3920 Lommel
20/12/2019 Gala A te/à Opglabbeek "Sentower Prestige Fight" Sentower - VKBM²O vzw Sentower Park, leemkuilstraat 21, 3660 Opglabbeek
12/01/2020 Gala Jeune - Jeugdontmoeting à/te Oupeye Iron Gym- LFKBMO hall sportif, rue du Roi Albert 175, 4680 Oupeye
26/01/2020 Gala C te/à Chapelle-lez-herlaimont Team Buonopane - LFKBM²O 69, rue de la hestre. 7160 Chapelle-lez-herlaimont
01/02/2020 Gala A te / à Eppegem (Zemst) - "Pride 'n Glory" Team K-oss - VKBM²O Sporthal "De Waterleest" : Waterleestweg 20 - 1980 Zemst
06/02/2020 Wan MUAYTHAI VKBM²O vzw
08/02/2020 Gala C te/à Genk Muaythai Genk - VKBM²O vzw Limburghal, Jaarbeurslaan 6, 3600 Genk
08/02/2020 Gala A te/à Schelle "Battle of San Marco" The Bulldog’s, The Bushido’s en Corremans - VKBM²O vzw San Marco Village, Boomsesteenweg 31, 2627 Schelle
08/02/2020 Gala A te/à Genk Muaythai Genk - VKBM²O vzw Limburghal, Jaarbeurslaan 6, 3600 Genk
09/02/2020 Gala A à/te Charleroi "MTK Fight Night" DC Boxing - LFKBMO Place Jules Destrée 15, 6060 Gillly, Charleroi
16/02/2020 Gala C te/à Dessel "amateur MMA Octagon" The Quest Team Topfighter - VKBM²O vzw sportpark Brasel , 2480 Dessel
23/02/2020 Gala C à/te Wavre Fight Off - LFKBMO Fight Off, Avenue Galilée 4, 1300 Wavre
29/02/2020 Gala A te/à Dilsen-Stokkem MAC - VKBM²O vzw Zaal Nieuwenborg ,Wal 7, 3650 Dilsen-Stokkem
29/02/2020 Gala B à/te Sart-Saint-Laurent FIght Team Niglo - LFKBMO Route de namur 69, 5070 Sart-Saint-Laurent
07/03/2020 Gala B à/te Arlon BC. Han-Geki Arlon - LFKBMO Complexe Sportif de la Spetz, Carrefour de la Spëtz 2, 6700 Arlon
07/03/2020 Gala te/à Zwevegem Siam Gym - VKBM²O vzw Sportpunt, Bekaertstraat 4, Zwevegem
14/03/2020 Gala C te/à Turnhout Top-Action - VKBM²O vzw Sporthal Stadspark, Steenweg op Zevendonk 18, 2300 Turnhout
14/03/2020 Gala A te/à Turnhout Top-Action - VKBM²O vzw Sporthal Stadspark, Steenweg op Zevendonk 18, 2300 Turnhout
15/03/2020 Gala A te/à Evere Napoli Gym - VKBM²O Salle Omnisports d'Evere, Avenue des anciens combattants 300, 1140 Evere
21/03/2020 Gala A te/à Deurne "MMA only Octagon" Perfect Team - VKBM²O vzw Expo Hal, Frans Craeybeckxlaan, 2100 Deurne
21/03/2020 Gala A te/à Ronse FMK Ronse - VKBM²O Salle 't Rosco, Chaussée de Leuze 241, 9600 Ronse
28/03/2020 Gala B te/à Brussel Queensbury -Team Nordin - VKBM²O vzw Guy Cudell Sports Hall, Tweekerkenstraat 107, 1210 Sint-Joost-ten-Node
28/03/2020 Fightweekend Jeugdontmoeting The Bulldogs - VKBM²O vzw The Boxx, Bredabaan 210, 2170 Merksem
29/03/2020 Gala A te/à lier"Lords of the Ring 2" Titans Gym Lier - VKBM²O vzw Sporthal t'Spui, Predikherenlaan 18, 2500 Lier
29/03/2020 Gala B te/à Antwerpen The Bulldogs - VKBM²O vzw The Boxx, Bredabaan 210, 2170 Merksem
04/04/2020 Gala B te/à Dendermonde Fighting Team Hawks Sporthal Oudegem, Ouburg 63, 9200 Dendermonde
04/04/2020 Gala A à/te Chapelle-lez-herlaimont Team Buonopane - LFKBMO Salle Omnisports, rue de la Hestre 69, 7160 Chapelle-Lez-Herlaimont
11/04/2020 Gala Optie Leopoldsburg Karaca Gym - VKBM²O vzw Leopoldsburg
11/04/2020 Gala C te/à Waarschoot TK Gym - VKBM²O vzw Sporthal Lievegem, Sportstraat 26, 9920 Lievegem
18/04/2020 Gala A te/à Heusden-Zolder Husdinio Gym - VKBM²O vzw Golazo Arena, Veenderweg 48, 3550 Heusden-Zolder
26/04/2020 Gala A à/te Soumagne Phoenix - LFKBMO place de la gare, 1 4630 Soumagne
09/05/2020 Gala B te/à Lommel Siam-Ni - VKBM²O vzw Zaal "Den Horst" , Gelderhorsten 146, 3920 Lommel
23/05/2020 Gala C à/te Montegnee Boxing Team Coppola - LFKBMO Hall Omnisport de Montegnee, Rue Pasteur 14, 4420 Montegnee
30/05/2020 Gala A te/à Putte Bulls Gym - VKBM²O vzw G.C. Klein Boom, Mechelsebaan 604, 2580 Putte
30/05/2020 examen Black Belt en Brown Belt kickboksen, stijl K-1 te Maldegem VKBM²O vzw Rocky Gym, Vliegplein 11, Maldegem
30/05/2020 Gala A te/à Liedekerke OPTIE Punchy Team - VKBM²O vzw Liedekerke
06/06/2020 Gala A te/à Evere Napoli Gym - VKBM²O Salle Omnisports d'Evere, Avenue des anciens combattants 300, 1140 Evere
06/06/2020 Gala B te/à Baasrode Kicking Time - VKBM²O vzw Zaal Pantershal, Molenberg 25, 9200 Baasrode
06/06/2020 Jeugdontmoeting te/à Baasrode Kicking Time - VKBM²O vzw Zaal Pantershal, Molenberg 25, 9200 Baasrode
03/10/2020 Gala A te/à Waregem Siam Gym - VKBM²O Expo Waregem, Zuiderlaan 20, 8790 Waregem
03/10/2020 Gala A te/à Dessel MMA only Octagon Team Topfighter - VKBM²O vzw sportpark Brasel, Brasel 2480 Dessel
10/10/2020 Gala A te/à Ninove Sandu Gym - VKBM²O Sporthal 't Sportstekske, Parklaan 15, 9400 Ninove
17/10/2020 Gala C te/à Mol Eagle Fight Gym - VKBM²O vzw
08/11/2020 Jeugdontmoeting te/à Sint-Amands Athletes Gym - VKBM²O vzw G.C. De Nestel, Buistraat 19c 2890 Puurs-Sint-Amands
15/07/2021 The World Games, Birmingham, USA IWGA - IFMA